Zarządzaj skutecznie i efektywnie zespołem

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że rozdzielanie pracownikom pracy oraz rozdysponowywanie ich czasem, jest niezwykle trudne. Zwykle ciężko jest zdobyć ich uznanie oraz umocnić swoją pozycję społeczną w firmie. Często zdarza się, że pracownicy nie szanują swoich menagerów lub kierowników tylko dlatego, że tamci nie potrafią w odpowiedni sposób ich zmotywować do pracy! Chcesz zatem lepiej i efektywnie zarządzać swoim zespołem w pracy oraz poznać najlepsze techniki pozafinansowe, motywujące pracowników? Koniecznie przeczytaj!

Dla kogo to szkolenie?

Jeśli jesteś kierownikiem, menagerem lub prezesem firmy, to szkolenie jest z pewnością dla Ciebie! Każdy kto w jakikolwiek sposób zarządza u siebie w firmie zespołem ludzi, powinien skorzystać z tego szkolenia, a z pewnością pozna kilka ciekawych, a zarazem zaskakujących tajników zarządzania zespołem ludzi.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

Na pewno nauczysz się motywować swoich pracowników sposób pozafinansowy, brzmi ciekawie? Dodatkowo poznasz w jaki sposób egzekwować zlecone zadania oraz jak zdyscyplinować wszystkich „opornych” współkolegów. Ponadto z pewnością wzmocnisz swoje kompetencje interpersonalne oraz zbudujesz wizerunek lidera –potrzebny w Twojej branży! Sprawiedliwe rozliczanie pracowników z ich pracy już nie będzie mieć dla Ciebie tajemnic! Wzrośnie także Twoje poczucie własnej wartości.

Krótki opis szkolenia: zarządzanie zespołem

  • Motywacja – w jaki sposób motywować pozafinansowo i jakie są jego procesy. Motywacja w psychologii?
  • Komunikacja – jako podstawowe narzędzie pracy dobrego zarządcy. Jak komunikować, aby być poprawnie zrozumianym, jakich zwrotów używać?
  • W jaki sposób delegować zadania i rozliczać pracowników ze zleconych obowiązków. Jakie błędy najczęściej popełnia się w delegowaniu?
  • Informacja zwrotna – jak dobrze ją zinterpretować i sformułować, o czym świadczy?
  • Przywództwo w organizacji – co zrobić, aby pozostać partnerem swoich pracowników, a przy okazji dobrze zarządzać?

Szkolenie zarządzanie zespołem z pewnością pomoże podnieść przydatne umiejętności interpersonalne, nauczy motywować pracowników oraz egzekwować zadania. A przy tym pokaże, jak tego dokonać, pozostając parterem swoich pracowników oraz doradcą. Szkolenie na pewno pomoże Ci poczuć się lepiej oraz zbudować swoją pewność siebie!

Gdzie można odbyć to szkolenie?

  • Maciołek&Wspólnicy – Szkolenie: Budowanie i zarządzanie zespołem – 1490zł
  • 4GROW – Szkolenie: Zarządzanie zespołem, przywództwo i motywowanie – 1395zł
  • Progress Project Sp. z o.o. – Szkolenie: Kierowanie zespołem pracowniczym – 1290zł
  • Biznes Edukator sp. z o.o. – Szkolenie z zarządzania zespołem – 1390zł
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *