Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania), Warszawa

Data szkolenia zatytułowanego: Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania), ma przewidziany start w dniu 2012-11-29, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, projekty, inne.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1156.82.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-11-29.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania), przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, projekty, inne – zaprasza Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zamykanie projektów infrastrukturalnych (aneks czyszczący do umowy dofinansowania).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *