Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, Warszawa

Termin szkolenia o nazwie: Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, jest przewidziany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Budowlane, budowa, obsługa urządzeń, administracji publicznej, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-22 i obniżka jest równa według firmy 5%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, budowa, obsługa urządzeń, administracji publicznej, inne – zaprasza Akademia Eurokadry Centrum Szkoleń Administracji Publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Służebność przesyłu, a cywilno–prawne aspekty prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *