Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Wrocław

Pragniemy Państwu zaprezentować Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *