Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Wrocław

Chcemy zaoferować Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14. Organizatorem jest firma Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1156.82 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *