Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Poznań

Chcemy Państwu zaprezentować Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-11 i potrwa ono do 2012-10-12. Organizatorem jest Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1156.82.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *