Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., Poznań

Szkolenie zatytułowane Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-11 oraz zakończy się 2012-10-12.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy albo jej uzyskania.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według prowadzących 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *