Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, WARSZAWA

Przebieg szkolenia o nazwie: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, ma planowany start w dniu 2012-11-22 oraz zakończy się 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, księgowość, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1156.82 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, księgowość, wykonawców, zamawiających – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *