Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaoferować Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-22, zaś koniec 2012-11-23. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, księgowość, rachunkowość, zamówienia publiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, księgowość, rachunkowość, zamówienia publiczne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *