Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, Poznań

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-19. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, księgowość, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1156.82 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według organizatorów 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, księgowość, wykonawców, zamawiających – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *