Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, Poznań

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-18 i potrwa ono do 2012-10-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, księgowość, rachunkowość, zamówienia publiczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według prowadzących 5%.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, księgowość, rachunkowość, zamówienia publiczne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – jak prawidłowo przeprowadzić procedurę. Warsztaty prakt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *