Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Prezentujemy następne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-30 oraz zakończy się 2012-10-31.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1156.82.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *