Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Pragniemy przedstawić Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-10-30 i potrwa ono do 2012-10-31. Organizatorem jest firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1156.82.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne sektorowe – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *