Zamówienia publiczne od podstaw dla zamawiających, Wrocław

Chcemy zaprezentować Zamówienia publiczne od podstaw dla zamawiających. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-22, zaś koniec 2012-11-23. Organizatorem jest SEKA S.A. Wrocław, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował SEKA.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 520.00.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne od podstaw dla zamawiających, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza SEKA S.A. Wrocław mająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne od podstaw dla zamawiających.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *