Prawo ubezpieczeń społecznych w teorii i praktyce, Wrocław

Szkolenie o nazwie Prawo ubezpieczeń społecznych w teorii i praktyce, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej SEKA S.A. Wrocław. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06, zaś koniec 2012-12-07.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w SEKA. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 490.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo ubezpieczeń społecznych w teorii i praktyce, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zachęca SEKA S.A. Wrocław mająca swą siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Prawo ubezpieczeń społecznych w teorii i praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *