Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST o nazwie: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1156.82 PLN.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne – zaprasza Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zamówienia publiczne na roboty i usługi budowlane – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *