Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Data szkolenia pt.: Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne., ma planowany start w dniu 2012-10-10 oraz zakończy się 2012-10-11. Jesteśmy znani jako Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Jakość, Produkcja, zarządzanie, logistyka.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1460.63 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Jakość, Produkcja, zarządzanie, logistyka – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Gospodarka Magazynowa dla Początkujących – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *