Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, Kraków

Oferujemy Państwu następne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-29, zaś koniec 2012-11-30.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *