Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, Kraków

Prezentujemy nowe szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej o nazwie: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29 oraz zakończy się 2012-11-30.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zamówienia publiczne dla początkujących – 2 -dniowe warsztaty praktyczne. Dowiedz się, jakie prawa i.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *