ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, Zielona Góra

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR pt.: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-05.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Zielona Góra woj. Lubuskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 381.30 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *