ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, WARSZAWA

Chcemy zaoferować ZAMKNIĘCIE ROKU 2012. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-13. Organizatorem jest LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 430.50 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *