ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, Radom

Szkolenie zatytułowane ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-12-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Radom woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 393.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca swą siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *