ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, Łódź

Szkolenie o nazwie ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-12-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 393.60 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR z siedzibą w mieście ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *