ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, Bydgoszcz

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR zatytułowane: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Bydgoszcz woj. Kujawsko – Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 393.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR z siedzibą w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *