ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, Kielce

Termin szkolenia zatytułowanego: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, jest planowany w dniu 2012-11-27. Jesteśmy znani jako LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Kielce województwo Świętokrzyskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 356.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość – zaprasza LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR mająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ZAMKNIĘCIE ROKU 2012 DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *