Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8, Kraków

Chcemy zaprezentować Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-20. Organizatorem jest firma Akademia PwC, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Hobbystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział QUBUS HOTEL Kraków.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 516.60 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8, przypisanego do kategorii – Hobbystyczne – zachęca Akademia PwC mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Moduł III – Ujawnienia w sprawozdaniach finansowych sporządzanych zgodnie z MSSF (MSR1, MSSF7, MSSF8.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *