Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Wrocław

Szkolenie zatytułowane Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy SEKA S.A. Wrocław. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w SEKA. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 450.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza SEKA S.A. Wrocław posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *