Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 9001, WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 9001, ma planowany start w dniu 2012-10-03 oraz zakończy się 2012-10-04. Jesteśmy znani jako MASTERE Consulting i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Jakość, zarządzanie, audyt, pełnomocnictwo.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 181.56 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 9001, przypisanego do kategorii – Jakość, zarządzanie, audyt, pełnomocnictwo – zaprasza MASTERE Consulting mająca siedzibę w miejscowości Szczecin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Dofinansowany kurs Pełnomocników Zarządu wg ISO 9001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *