ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r., Rzeszów

Prezentujemy kolejne szkolenie GALERIA SZKOLEŃ o nazwie: ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r.. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-26.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Wojewódzki Dom Kultury. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 295.20 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ posiadająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH W 2012r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *