OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, Rzeszów

Szkolenie o nazwie OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy GALERIA SZKOLEŃ. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-22.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Dział Personalny HR, aktywizacja i doradztwo zawodowe, zarządzanie zespołem, administracja IT, bezpieczeństwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Wojewódzki Dom Kultury. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 295.20 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Dział Personalny HR, aktywizacja i doradztwo zawodowe, zarządzanie zespołem, administracja IT, bezpieczeństwo – zachęca GALERIA SZKOLEŃ posiadająca swą siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *