Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, Kraków

Oferujemy kolejne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-03-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, HR, menedżerskie, inne, czas pracy.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia hotel***. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 676.50.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, HR, menedżerskie, inne, czas pracy – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *