Delegacje krajowe i zagraniczne – aspekty praktyczne, Kraków

Szkolenie o nazwie Delegacje krajowe i zagraniczne – aspekty praktyczne, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-03-18.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, prawne, planowanie, windykacja, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia hotel***. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 676.50 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Delegacje krajowe i zagraniczne – aspekty praktyczne, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, optymalizacja zatrudnienia, kadry i płace, prawne, planowanie, windykacja, czas pracy – zachęca Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Delegacje krajowe i zagraniczne – aspekty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *