WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy, Poznań

Szkolenie o nazwie WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, autoprezentacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesu. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1206.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2012-09-25 i bonifikata wynosi według firmy 5%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, autoprezentacja, rozwój osobisty – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *