WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy, Poznań

Prezentujemy Państwu następne szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU zatytułowane: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-18 i potrwa ono do 2012-10-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Interpersonalne, autoprezentacja, rozwój osobisty.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Placówka szkoleniowa Arbiz Akademia Biznesuul.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1206.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-09-28, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, autoprezentacja, rozwój osobisty – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE bez tremy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *