WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, Gdańsk

Data szkolenia pt.: WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, jest przewidziany w dniu 2012-10-16. Jesteśmy znani jako LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, rachunkowość, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 393.60 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, rachunkowość, czas pracy – zachęca LOGOS EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR posiadająca siedzibę w miejscowości ŚWIDNICA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: WYNAGRODZENIA W OŚWIACIE W PRAKTYCE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *