KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning, Wrocław

Pragniemy Państwu zaoferować KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-10-01 i potrwa ono do 2012-10-31. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, inne, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 970.00 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, inne, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *