Word 2007/10 obsługa programu od podstaw, Łódź

Termin szkolenia : Word 2007/10 obsługa programu od podstaw, jest przewidziany w dniu 2012-11-07. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Sala szkoleniowa firmy Edukey.Położenie jest w ofercie podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 207.00 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, to 10%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Word 2007/10 obsługa programu od podstaw, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Word 2007/10 obsługa programu od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *