Word 2007/10 obsługa programu od podstaw, Łódź

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Edukey – Szkolenia i marketing zatytułowane: Word 2007/10 obsługa programu od podstaw. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 207.00 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Word 2007/10 obsługa programu od podstaw, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Word 2007/10 obsługa programu od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *