Wizerunek biznesowy, Poznań

Data szkolenia pt.: Wizerunek biznesowy, ma planowany początek w dniu 2012-12-01, zaś koniec 2013-01-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 282.90.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Wizerunek biznesowy, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Wizerunek biznesowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *