Wizerunek biznesowy, Poznań

Pragniemy przedstawić Wizerunek biznesowy. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2013-01-01 i potrwa ono do 2013-02-01. Organizatorem jest firma Instytut Wolnej Myśli, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 282.90.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Wizerunek biznesowy, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Wizerunek biznesowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *