Warunki dostaw INCOTERMS 2010, Piotrków Trybnalski

Szkolenie o nazwie Warunki dostaw INCOTERMS 2010, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy PHIN Consulting. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-06-08 oraz zakończy się 2013-08-08.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, sprzedaż.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako medium transmisji.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zapewne zaletą opisanego tu szkolenia jest fakt, że należy do grupy bezpłatnych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt szkolenia. Jeśli informacja jest istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o ofercie.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Warunki dostaw INCOTERMS 2010, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, handlowe, sprzedaż – zaprasza PHIN Consulting mająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Warunki dostaw INCOTERMS 2010.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *