Kurs Analityka Giełdowego – XVI edycja, Warszawa

Chcemy zaprezentować Kurs Analityka Giełdowego – XVI edycja. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-10-19 i potrwa ono do 2012-10-28. Organizatorem jest Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź samego jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w siedziba dziennika Rzeczpospolita. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 3554.70 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kurs Analityka Giełdowego – XVI edycja, przypisanego do kategorii – Menedżerskie – zaprasza Dziennik „Rzeczpospolita” / GG Parkiet mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kurs Analityka Giełdowego – XVI edycja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *