Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)., Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Altkom Akademia S.A. pt.: Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS).. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-03 i potrwa ono do 2012-12-06.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Altkom Akademia S.A. Warszawa. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Znajdujące się tutaj wyżej szkolenie należy bezpłatnych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej zapytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie – zachęca Altkom Akademia S.A. mająca swą siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Warsztaty z wybranych elementów bezpieczeństwa IT – BS.IT 02/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *