Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS)., Kraków

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Altkom Akademia S.A. pt.: Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS).. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Altkom Akademia S.A. Oddział Kraków. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Znajdujące się tutaj powyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej dopytać organizatora.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo – zachęca Altkom Akademia S.A. mająca siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *