Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS)., Kraków

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Altkom Akademia S.A. pt.: Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS).. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Altkom Akademia S.A. Oddział Kraków. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Znajdujące się tutaj powyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej dopytać organizatora.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS)., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo – zachęca Altkom Akademia S.A. mająca siedzibę w miejscowości m. st. Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Praktyczne metody zapewnienia bezpieczeństwa IT opartej o serwery aplikacje MS BSW2008/ABIEFS (EFS)..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *