Warsztaty rachunkowości budżetowej, Łódź

Pragniemy Państwu zaprezentować Warsztaty rachunkowości budżetowej. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-12-04 i potrwa ono do 2013-01-15. Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1250.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Warsztaty rachunkowości budżetowej, przypisanego do kategorii – Księgowe, rachunkowość – zaprasza Polskie Towarzystwo Ekonomiczne posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Warsztaty rachunkowości budżetowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *