PRAWO PRACY, Katowice

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy GALERIA SZKOLEŃ zatytułowane: PRAWO PRACY. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-04.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w INTER-PRODRYN. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 307.50.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PRAWO PRACY, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy – zachęca GALERIA SZKOLEŃ posiadająca siedzibę w mieście Niepołomice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: PRAWO PRACY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *