Warsztaty „Akademia Handlowca”, Kielce

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie Sławomir Młynarczyk i Partnerzy o nazwie: Warsztaty „Akademia Handlowca”. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin nie posiada jednoznacznie określonego startu.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, Zarządzanie, handlowe, obsługa klienta, menedżerskie, kierownicze.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Hotel IBIS. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2460.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Warsztaty „Akademia Handlowca”, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zarządzanie, handlowe, obsługa klienta, menedżerskie, kierownicze – zaprasza Sławomir Młynarczyk i Partnerzy z siedzibą w mieście Kielce.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Warsztaty „Akademia Handlowca”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *