Unlimited Power – NLP ! Uwierz w siebie !, Lublin

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie Unlimited Group pt.: Unlimited Power – NLP ! Uwierz w siebie !. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-24.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Interpersonalne.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Unlimited Group Polska. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Lublin woj. Lubelskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 290.00.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Unlimited Power – NLP ! Uwierz w siebie !, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza Unlimited Group posiadająca swą siedzibę w miejscowości Lublin.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Unlimited Power – NLP ! Uwierz w siebie !.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *