Warsztat umiejętności nowoczesnego Office Managera, Siedlce

Termin szkolenia : Warsztat umiejętności nowoczesnego Office Managera, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-01-03 i potrwa ono do 2013-01-05. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Menedżerskie, Administracja, pracownik biurowy, zarządzanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Siedlce woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1399.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Warsztat umiejętności nowoczesnego Office Managera, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Administracja, pracownik biurowy, zarządzanie – zachęca Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Warsztat umiejętności nowoczesnego Office Managera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *