Reprezentacja, reklama i sponsoring- aktualności, Siedlce

Chcemy Państwu przedstawić Reprezentacja, reklama i sponsoring- aktualności. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-01-16. Organizatorem jest firma Gowork.pl, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są podane jako Siedlce województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 380.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Reprezentacja, reklama i sponsoring- aktualności, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne – zaprasza Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Reprezentacja, reklama i sponsoring- aktualności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *